Cestovní kancelář AGENTURA Hana s.r.o.

Čs.legií 7, 702 00 Ostrava, Tel/Fax: +420 596 120 694, E-mail: info@agenturahana.cz

Menu

Infolinka

Telefon: +420 596 120 694
E-mail: info@agenturahana.cz

Další informace

Home Credit Dovolená na splátky

U nás můžete platit platební kartou

Visa Visa Electron Mastercard Maestro

Přijáme poukázky Sodexho PASS

Sodexho Holiday PASS Flexi PASS

Profil cestovní kanceláře AGENTURA Hana s.r.o.

Zahájení činnosti

Cestovní kancelář AGENTURA Hana zahájila svou činnost ke dni 1.8.1995 na základě oprávnění k provozování činnosti cestovní kanceláře ze dne 13.7.1995 vydaného živnostenským úřadem Magistrátu města Ostravy.

Koncese k činnosti CK

Cestovní kancelář AGENTURA Hana se v průběhu své činnosti přetransformovala na AGENTURU Hana s.r.o., která je zapsána do Obchodního rejstříku pod obchodním jménem AGENTURA Hana s.r.o. a vyvíjí svou činnost na základě Koncesní listiny k provozování cestovní kanceláře vydané Magistrátem města Ostravy dne 13.6.2001 v souladu s podmínkami zákona 159/99 Sb.

Pojištění CK

Cestovní kancelář AGENTURA Hana s.r.o. uzavřela na ochranu svých klientů pojištění proti úpadku CK v souladu s požadavky zákona 159/99 Sb. Toto pojištění je sjednáno s Union Poisťovňa a.s., platné od 1.11.2016.

Organizování zájezdů

Cestovní kancelář AGENTURA Hana s.r.o. organizuje zájezdy do zahraničí od roku 1995, od tohoto roku obsazuje kapacitu v Itálii – Rosolina Mare. V rámci provizního prodeje zastupuje řadu cestovních kanceláří a tím nabízí pobyty nejen v celé Evropě. Významné místo v nabídce cestovní kanceláře zaujímají víkendové zájezdy na muzikály do Prahy, včetně předprodeje vstupenek na kulturní akce pořádané v Praze a jinde. Pro kolektivy zajišťujeme zájezdy v tuzemsku i v zahraničí s trasou a náplní dle zájmu.

© Cestovní kancelář AGENTURA Hana s.r.o. / Webdesign: Umlauf